Çok Amaçlı Lavabo Süzgeci

ADET


Çok Amaçlı Lavabo Süzgeci

Kolay kullanım, kolay temizlik imkânı sağlar. Lavabo içinde ya da dışında kullanabilirsiniz. Sebze ve meyve yıkarken ya da ayıklarken,  lavobunun tıkanması gibi sorunlardan kurtarır. Ayrıca sebze ve meyvelerinizi yıkarken lavabonun yüzeyine temas etmesini engellediği için hijyen sağlar. Sert plastik malzemeden üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.  Yıkadığınız bulaşıklarınızı kurutmak için de kullanabilirsiniz.

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
* Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde "Sipariş Takibi" sayfasından "İade ve Geri gönderim" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
* Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte İkbalhome.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
* Daha detaylı bilgi için Yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
* Bedel İadesi: İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.